У Харкові відновлює роботу наземний громадський транспорт, проїзд – безкоштовний

Уніан
У Харкові відновлює роботу наземний громадський транспорт / фото ua.depositphotos.com

З понеділка, 16 травня, у Харкові пустять громадський транспорт, включаючи трамваї, тролейбуси та автобуси.

Про це міський голова Ігор Терехов повідомив у вечірньому відеозверненні.

Зокрема, планується запустити 4 трамвайних маршрути і 8 тролейбусних. Крім того, міська рада має намір відновити електролінії й тягові підстанції та згодом збільшити кількість маршрутів.

За словами Терехова, в місті також запускають 25 автобусних маршрутів.

Розробляючи ці маршрути, ми постаралися зробити так, щоб з будь-якої точки міста харків'яни могли дістатися туди, куди їм необхідно.

Зазначається, що транспорт працюватиме щодня з 7 ранку до 7 вечора. А як мінімум в перші 2 тижні проїзд комунальним громадським транспортом буде безкоштовним.

Що стосується метро в Харкові, то його зможуть запустити тільки після завершення бойових дій. Водночас наголошується, що після війни півтора-два місяці піде тільки на підготовку до запуску метрополітену, а Салтівська гілка поїде набагато пізніше інших двох.

Вас також можуть зацікавити новини: Що зараз відбувається у Харкові та області: головні новини 13 травня The New York Times повідомляє про поразку російських військ під Харковом Кат з Алеппо: Харків знищували касетними бомбами за наказом генерала, який звірствував у Сирії