Мережа АЗС Glusco переходить в управління "Нафтогазу"

META

Мережа АЗС Медведчука переходить в управління "Нафтогазу". Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України.

Читайте також: в Україні зростуть ціни на бензин та дизель

Деталі

Про передачу 172 автозаправних станцій пов'язаної з Медведчуком мережі Glusco в управління "Нафтогазу" повідомив Денис Шмигаль. Прем'єр-міністр у своєму Тelegram-каналі написав:

У нас є рішення суду, яке передбачає передачу відповідного майна державі. Ми його виконуємо. Позиція тут чітка: активи росії та пов'язаних із нею компаній в Україні мають перейти державі й працювати на благо нашої країни та всіх українців

Що відомо про мережу Glusco

Це мережа заправних станцій ТОВ "Глуско Україна". Налічує в Україні 110 автозаправних станцій 89 діючих точок заправки газом та 3 нафтобази в 13 областях України, які компанія викупила в компанії "Роснафта".

11 березня 2021 року СБУ в рамках досудового розслідування провела обшуки в компанії Glusco та на підприємствах, пов'язаних з нею. СБУ викрила низку порушень під час реалізації неякісних нафтопродуктів, також мало місце незаконне ввезення нафтопродуктів з приховуванням реального об'єму імпорту.

Нагадаємо, щоу світі заморозили понад $1 трлн російських активів.За сприятливим сценарієм Україна може розраховувати на конфіскацію половини.