Працевлаштування під час війни: названо топ-5 найбільш затребуваних фахівців

Znaj.ua

Ринок праці дуже динамічний, тому затребувані професії змінюються часто.

Після початку війни в Україні кількість відкритих вакансій зменшилася в п'ять разів. Втім, залишаються фахівці, які і зараз залишаються затребуваними. Про це повідомила Юлія Далібук, Chief Editor в robota.ua, під час конференції "Мої фінанси під час війни".

Так, повідомляється, що з початку квітня на сервісі спостерігається стабільний приріст і вакансій, і резюме. Це говорить про відновлення ринку праці. Втім, ситуація на ринку праці дуже динамічна. Зараз список найбільш затребуваних професій змінюється кожні два тижні, а раніше він залишався стабільним протягом кварталу.

За словами експерта на сьогоднішній день в топ-5 найбільш затребуваних фахівців входять: веб-розробник, перекладач, оператор call-центру, копірайтер, інтернет-маркетолог.
Втім, і тут є деякі нюанси, адже кожному регіону притаманні свої нюанси. Наприклад, в Києві активно шукають дизайнерів, а в Дніпрі - контент-менеджерів.

Спеціаліст додала, що вже до кінця травня топ-5 затребуваних професій зміняться і які спеціальності будуть в пріоритеті спрогнозувати складно.