Для сотень видів послуг: Арестович реєструє прізвище як торговельну марку

Стопкор

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович вирішив зареєструвати своє прізвище як торговельну марку та планує надавати сотні видів послуг.

Як написав у Facebook партнер юридичної компанії Mentors Law Firm Максим Попов, про це свідчать дані Укрпатенту.

Заявку на реєстрацію торговельної марки було подано 1 квітня 2022 року.

Під ТМ Арестович, Алексей Арестович та Олексій Арестович радник голови ОПУ планує надавати наступні послуги:

Зазначається, що представницею Арестовича при поданні заявок до Укрпатенту була Андрєєва Олена Вікторівна, яка фігурує у базі YouControl як власник та директор "Юридично-експертної компанії ей пі ел патентс".

"Представниця Арестовича вирішила не вибирати конкретні послуги, а скопіювати весь перелік. Тому Арестович зможе працювати візажистом та надавати акушерські послуги, кредитувати під заставу тавлаштовувати конкурси краси, консультувати з астрологіїта відкрити детективну агенцію" – йдеться у повідомленні.

Попов також припустив, що можливо ще планується зекономити на зборах.

"Ще один цікавий факт для юристів у сфері ІВ: в опис 35 класу додали навіть те, що він не охоплює: канцелярію, ювелірні прикраси, пиво, сумки, соки-води, сигарети та сигари. Що це — спроба зекономити на зборах?", – додав він.

Нагадаємо, Арестович заявив, що обмеження на виїзд за кордон чоловікам можуть послабити. Для цього потрібна зміна законодавства і рішення Верховної Ради України.