Зеленський виступить на форумі у Давосі

UNN

Президент України Володимир Зеленський виступить на Всесвітньому економічному форумі у Давосі 23 травня. Про це повідомляє УНН із посиланням на Вloomberg.

Повідомляється, що Зеленський виступить по відеозв'язку 23 травня, у день відкриття конференції. Форум проходитиме з 22 по 26 травня.

Серед українських політиків, які особисто завітають до заходу, будуть віце-прем'єр Михайло Федоров та мер Києва Віталій Кличко.

Цитата

«Світ перебуває в історичному поворотному моменті, і це вимагає від нас термінового та швидкого вирішення поточних геоекономічних та геополітичних проблем. Цей (виступ Зеленського – ред.) буде важливим «українським моментом», щоб разом з іншими високопоставленими представниками України обговорити події в уряді, бізнесі та суспільстві на місцях та майбутнє їхньої країни, який вплине на нас усіх як глобальну спільноту», - заявив речник WEF Янн Цопф.

Доповнення

Під час свого вечірнього звернення Президент України Володимир Зеленський запевнив, що пріоритет України – щодня працювати так, щоби війна була коротшою.