Крок за кроком змушуємо окупантів піти з української землі — про що говорив Зеленський у новому зверненні

Вікна

"На 80-й день повномасштабного вторгнення це виглядає особливо божевільно, але вони не припиняють цих намагань."

Сообщение Крок за кроком змушуємо окупантів піти з української землі — про що говорив Зеленський у новому зверненні появились сначала на Vikna.

Президент України Володимир Зеленський звернувся 14 травня до українців.

Ситуація на Донбасі залишається дуже важкою. Російські війська досі намагаються показати хоча б якусь перемогу.

На 80-й день повномасштабного вторгнення це виглядає особливо божевільно, але вони не припиняють цих намагань.

Я вдячний кожному й кожній, хто тримає оборону та наближає і для Донбасу, і для Приазов’я, і для Херсона те саме, що зараз відбувається на Харківщині.

Крок за кроком змушуємо окупантів піти з української землі. Змусимо піти й з українського моря.

Читати на тему

Боїться бунту? Чому Путін береже спокій своєї столиці та не відправляє москвичів на передову Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко розповів, чому військово-політичне керівництво РФ береже спокій своєї столиці. Головне зі звернення Зеленського 14 травня: Минулого року 14-го травня в нашій державі вперше відзначався День памʼяті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни. 2 тисячі 659 українців та українок отримали звання Праведників народів світу. Наша країна – четверта у світі за кількістю Праведників. Праведники були в усіх регіонах нашої держави – від Закарпаття до Криму, від Одещини до Харківської області. Я вдячний усім журналістам і просто усім небайдужим людям, які документують сучасні історії порятунку і фіксують для усіх поколінь нашого народу, через що доводиться пройти Україні і як люди проявляють свої найкращі якості, рятуючи інших – знайомих і незнайомих, рідних і чужих, дітей і дорослих. Провів сьогодні у Києві переговори з делегацією сенаторів США на чолі з лідером республіканської меншості в Сенаті Мітчеллом Макконнеллом. Цей візит вкотре демонструє міцність двопартійної підтримки нашої держави й потужність звʼязку між Українським та Американським народами. Обговорили оборонну та фінансову підтримку нашої країни, а також і посилення санкцій проти Росії. Подякував за історичне рішення про поновлення програми ленд-лізу. Закликав офіційно визнати Росію державою-терористом. Одне з питань, яким займаюся фактично щоденно, – це продовольча безпека. Все більше держав світу усвідомлюють, що Росія, заблокувавши для нас Чорне море і продовжуючи цю війну, ставить десятки інших країн перед загрозою цінової кризи на ринку продовольства і навіть голоду. Зараз підтримка для України – і передусім зброєю – означає роботу на недопущення глобального голоду. Чим швидше ми звільнемо нашу землю і гарантуємо Україні безпеку, тим швидше може відновитись нормальний стан продовольчого ринку. У багатьох містах і громадах України тривають дискусії про перейменування вулиць і площ. Раджу звернутись до історій українських Праведників і увічнити їхню памʼять. Бо це саме про ту сміливість і людяність українців, які вже довели, що зло, яке приходить на нашу землю, неминуче програє. Дивись повне звернення Зеленського 14 травня

Нагадаємо, раніше Ірина Верещук розповіла про способи досягнення евакуації бійців з Азовсталі.

Сообщение Крок за кроком змушуємо окупантів піти з української землі — про що говорив Зеленський у новому зверненні появились сначала на Vikna.