«Героям слава!»: У соцмережах ширяться флешмоби на підтримку форми української збірної з футболу

Користувачі змінюють обкладинки власних сторінок та додають рамки до аватарок у Facebook, а також залишають тисячі коментарів на сторінці УЄФА та на Google-картах на знак підтримки гасел з нової форми української команди.

9 червня виконавчий комітет Української асоціації футболу затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!». Також футбольним символом було затверджено карту України з тризубом у центрі. Про це повідомив у Facebook очільник УАФ Андрій Павелко. Тобто ці гасла і символи можуть використовуватися на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національної збірної.

Таким чином комітет відреагував на вимогу Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) прибрати напис «Героям слава!» з форми української збірної на Євро-2020.

Раніше УЄФА затвердила форму і не мала до неї претензій, а нова вимога з'явилася після невдоволення Росії, що на футболках гравців є карта з окупованими Кримом та окремими територіями Донбасу в складі України. Гасла «Слава Україні!» і «Героям слава!» російську владуЧитати все за адресою:https://ms.detector.media/trendi/post/27501/2021-06-11-geroyam-slava-u-sotsmerezhakh-shyryatsya-fleshmoby-na-pidtrymku-formy-ukrainskoi-zbirnoi-z-futbolu/