Найвесняніші ласощі: варимо мед із кульбаб

Realist

Якщо вас відвідало кулінарне натхнення і хочеться приготувати щось дуже незвичайне, а рецепт морквяного пирога ви вже підкорили, рекомендуємо зварити варення з кульбаб. Будьте певні: чай із цим "медом" призведе до справжнього фурору серед ваших гостей. Рецептом квіткових ласощів поділилася Shuba .

Інгредієнти

Квіти кульбаб 2 л

Цукор 2 кг

Лимон 1шт.

Читай також: Круасанчики по-українськи: кіфлики з горіхами, сливою, маком від Клопотенка

Приготування

Зберіть кульбаби, але збирайте подалі від доріг. Обирайте квіти, що повністю розпустилися, і які ще не почали сохнути. Зібрати їх потрібно стільки, щоб квітами наповнилася дволітрова ємність.

Зібрані квіти промийте. Квіти кульбаби треба очистити від основи – для варення використовуємо лише жовту частину, без зелених листочків.

Очищені квіти повинні займати дволітрову ємність, яку слід повністю залити водою. Додайте лимон, розрізаний на товсті шматочки.

Варіть квіти на повільному вогні протягом 45 хвилин, періодично розмішуючи. Готовий відвар накрийте кришкою та залиште на ніч. Наступного дня процідіть відвар через марлю.

В рідину всипте цукор і варіть на повільному вогні, не доводячи до кипіння і постійно помішуючи, поки цукор не розтане. Коли цукор розтанув, доведіть сироп до кипіння та варіть на повільному вогні до загусання. Зазвичай на це йде близько чотирьох годин.

Раніше Realist.online ділився рецептом іспанського десерту натільяс .