Солодке життя: готуємо традиційні трюфелі із чорного шоколаду

Realist

Вишуканий десерт, приготований своїми руками, - найвищий пілотаж для кожної господині. Якщо пирогами ваших гостей вже не здивувати, спробуйте приготувати традиційний французький трюфель із чорного шоколаду за рецептом Shuba .

Читай також: Солодкий старт: морквяний пиріг на сніданок

Інгредієнти

Шоколад чорний 340 г

Вершки 150 г

Ванілін за смаком

Какао-порошок 50 г

Приготування

Нагрійте жирні вершки в невеликій каструлі на середньому вогні, поки вони не стануть гарячими і не почнуть бульбашитися, але ще не закиплять повністю. Зніміть вершки з вогню.

Додайте дрібно нарізаний шоколад та ваніль. Перемішуйте дерев'яною ложкою, поки ганаш не стане однорідним.

Поставте каструлю в холодильник і охолоджуйте ганаш, доки він не стане достатньо твердим, щоб сформувати кульки (приблизно на годину). Не використовуйте морозильну камеру, оскільки це зіпсує суміш шоколаду.

Набирайте масу по чайній ложці і формуйте кульки. Якщо ганаш плавиться, поставте його на кілька хвилин у холодильник, щоб застиг. Працюйте швидко, щоб ваші руки не розтопили шоколад надто сильно.

Насипте какао-порошок у неглибоку миску. Охолоджені шоколадні кульки беріть по одному і швидко обвалюйте в какао-порошку, щоб вони покрилися рівномірно. Покладіть трюфелі на тарілку і поставте в холодильник, щоб охолодити цукерки перед подачею.

Раніше Realist.online ділився рецептом іспанського десерту натільяс .