Донеччина: Рекорд України за кількістю приготованого шашлику встановили в районі проведення ООС

В мотопіхотному батальйоні окремої мотопіхотної Маріупольської бригади оперативного командування «Південь» під час Великодня був поставлений Рекорд України за кількістю приготованого шашлику.

Відчуття свята на передовій важливе для підтримання бойового духу наших воїнів, - у цьому переконані активісти громадської організації «Небайдужі громадяни Горенки».  Волонтери цього об’єднання приготували для військовослужбовців Збройних Сил України 401 шампур шашлику. Профільні експерти зафіксували Рекорд України й підтвердили це спеціальним сертифікатом. Подію було включено до розділу «Кулінарія» національного реєстру Рекордів України за одночасне приготування найбільшої кількості шампурів м’яса для військовослужбовців ЗСУ. Велетенський мангал було встановлено силами військовослужбовців окремого мотопіхотного батальйону. Загальна довжина всіх шампурів склала 160 метрів. На встановлення рекорду пішло приблизно 700 кг свіжого м’яса.

Учасники громадської організації «Небайдужі громадяни Горенки» доправили також для українських захисників пасочки, листи та малюнки. Їх передали до району проведення ООС діти та їхні батьки з Києва та області. На Великдень отець Макарій освятив паски, після чого на всіх військовослужбовців чекав уже приготовлений на «рекордному» мангалі шашлик.

Владислав ЛЕОШКО

На знімках: Під час приготування шашлику і реєстрації Рекорду України.

Фото служби зв’язків з громадськістю оперативного командування «Південь».