Принцеса Євгенія поділилася новою фотографією новонародженого сина

Монарші особи Британії своїх спадкоємців, навіть найменших, традиційно, не приховують від публіки. Уже при виписці з пологового будинку новонародженого спадкоємця показують всьому світу. Пізніше нові портрети маленьких принців і принцес стають надбанням громадськості в особливих випадках - в зв'язку з днем ​​народження, наприклад.

Цими вихідними молодша дочка старшого сина королеви Єлизавети II, принцеса Йоркська Євгена, поділилася новим знімком з сином Августом, якому 10 червня виповниться чотири місяці. Зробила вона це з незвичного приводу - 5 червня у всьому світі відзначали День охорони навколишнього середовища. У серії знімків природи виявився новий кадр з малюком, на якому вона гуляє по парку з сином в ерго-рюкзаку. Ще на одному фото Євгенія пливе на сапборді по мальовничому озеру.

"День навколишнього середовища 2021! Спасибі світу за те, що подарували нам таке гарне місце для життя. Щоб відзначити цей день, я хочу поділитися кількома фотографіями за ці роки (і зовсім новими), які нагадують мені, наскільки дивний світ навколо і як ми повинні завжди його захищати", - підписала галерею принцеса.