На кордоні з Росією ведеться спорудження інженерних фортифікацій (ФОТО)

Як повідомляють у ДПСУ, прикордонні інженерні підрозділи проводять роботи з оновлення контрольно-слідових смуг, фортифікаційних споруд, переходів через складні ділянки, нарощування на кордоні та підступах до нього різнотипних загороджень та перешкод, розчищення прикордонних просік, обслуговування прикордонних знаків тощо.

Роботи ведуться як у рамках відомчого Плану Держприкордонслужби з інженерного облаштування державного кордону на всіх ділянках, так і за Планом заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону в межах Чернігівської, Сумської, Харківської та Луганської областей, українсько-молдовського державного кордону, територій, прилеглих до адміністративної межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України.

З початку робіт створено 22 кілометрів протитранспортного рову, 16 кілометрів загороджень з колючого дроту, оновлено 2185 кілометрів  контрольно-слідової смуги. Крім того, проведено обслуговування 1135 прикордонних знаків та майже 2280 інформаційно-попереджувальних табличок «Увага! Державний кордон України. Прохід заборонено».

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/vpershe-v-istorii-zdiisneno-bezpilotnu-zapravku-u-povitri-video/