Український літак доставив на Філіппіни військові гелікоптери (ФОТО)

Український мілітарний портал з посиланням на Philippine Air Force Civil-Military Operations Group  повідомляє про залучення ДП “Авіалінії Антонова” для перевезення багатоцільових гелікоптерів для філіппінської армії.

Повідомляється, що п’ять Sikorsky S-70i Black Hawk були перевезені з Польщі на авіабазу у місті і Кларк на Пампангу. В операції було залучено траспортний літак Ан-124 “Руслан”.

Військово-повітряні сили Філіппін отримують багатоцільові гелікоптери Sikorsky S-70i Black Hawk які збираються на одному з підприємств Польщі по ліцензії. У лютому цього року стало відомо, що уряд Філіппін погодив покупку для своїх Військово-повітряних сил збільшеної кількості вертольотів S-70i Black Hawk. Вертольоти які надійшли  до Філіппін є виробництва польської компанії PZL Mielec, яка своєю чергою входить до концерну Lockheed Martin.

Придбання більшої кількості Black Haw дозволить Філіппінам вивести зі свого авіапарку вертольоти Bell UH-1 Huey, конструкція якого виходить до 1960-х років і які за останні роки не раз ставали причиною аварій та загибелі людей. В  аварії в січні цього року сім людей загинули, коли  під час місії з перевезення оснащення  розбився Bell UH-1 Huey. Ця авіакатастрофа призвела до зупинки всього авіапарку вертольотів  UH-1 Huey.

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/do-chornoho-moria-rukhaietsia-avianosne-udarne-uhrupovannia-nato/