Володимир Зеленський оглянув об'єкти, що будуються

Під час робочої поїздки на Дніпропетровщину Президент України Володимир Зеленський побував на кількох об'єктах, які реконструюють у Кривому Розі в рамках Національної програми "Велике будівництво".

Глава держави ознайомився з перебігом робіт на стадіоні "Металург". Вони стартували в січні, а фініш заплановано на осінь наступного року. Тут мають відремонтувати трибуни спортивної арени на 19,4 тисячі глядачів, зокрема замінять сидіння й огорожі між секторами, зведуть нову будівлю для спортивних приміщень й організовують робочу зону для представників ЗМІ.

На стадіоні встановлять систему турнікетів, внутрішнє і зовнішнє відеоспостереження, а також нове електронне табло із системою управління. Також реконструюють ігрове поле і замінять освітлення, впорядкують територію, проїзди і пішохідні зони, облаштують паркувальні місця, обладнають зовнішнє освітлення, огородять і озеленять територію.

На базі стадіону діятимуть секції та клуби з футболу, боксу, карате, легкої та важкої атлетики, велоспорту, греко-римської боротьби, скелелазіння, хокею (сухі тренування), а також морський клуб. Планується робота ДЮСШ, де зможуть займатися до двох тисяч дітей.

У місті продовжують реконструювати стадіон "Спартак" площею 1700 кв. м, де базується ДЮСШ ФК "Кривбас". Заплановано ремонт трибуни на сім тисяч глядачів, укладку живого газону на футбольному полі й облаштування відкритого майданчика для кросфіту. Облаштовують бігові доріжки. Завершення робіт заплановано вже на листопад.

ДОВІДКОВО

Загалом на Дніпропетровщині у рамках національної програми заплановано будівництво чи реконструкцію шести спортивних споруд та двох басейнів, п'яти шкіл, чотирьох дитячих садів, шістнадцяти амбулаторій, тринадцяти приймальних відділень, двох лікарень і центру надання адміністративних послуг. Також передбачено капітальний ремонт 90,5 км доріг місцевого значення.

У місті розраховують збудувати новий басейн площею три тисячі квадратних метрів на шість доріжок глибиною до двох метрів. Тут з'являться і зали для тренувань і відпочинку, а також роздягальні, гардероб і адміністративні приміщення. Проект вартістю майже чверть мільярда гривень планують реалізувати до травня 2023 року.

"Дуже добре, що ці проекти реалізуються. Ми повинні зробити спорт доступним для громадян", - наголосив Володимир Зеленський.

Крім цих проектів у центрі міста, до Дня Державного прапора відкриють майданчик і щоглу з прапором України. Навколишню територію впорядкують.

А ще буде реконструйовано існуючу лінію швидкісного трамвая і побудовано нову. Вартість задуманого - майже п'ять мільйонів гривень, завершити планують у 2023 році. Загальна вартість цього проекту - майже п'ять мільйонів гривень. Його також мають намір завершити у 2023 році.

Як зауважив Президент, у віддалені райони міста необхідно будувати нові трамвайні лінії, які обслуговуватиме сучасний рухомий склад: "Люди два години їдуть автобусами і маршрутками. Тому в ці місця треба провести лінії. Це принципово".

Вл. інф.

Фото з відкритих джерел.