У центрі Харкова пройшли навчання рятувальників (ФОТО)

Як повідомили Depo.Харків у Головному управлінні ДСНС України в Харківській області, сьогодні, 10 червня, пройшли спільні тактико-спеціальні навчання у торгівельно-розважальному центрі "Нікольський" на вулиці Пушкінська, 2-А в центрі Харкова.

Навчання включали відпрацювання 3 епізодів з ліквідації різних можливих надзвичайних ситуаціях, а саме: ліквідація пожежі в ТРЦ з проведенням рятувальних та евакуаційних заходів, ліквідація надзвичайної події, пов’язаної з наявністю у повітрі торгівельно-розважального центру шкідливих та отруйних речовин, а також виявлення та ідентифікація підозрілих предметів.

Метою таких навчань було відпрацювання персоналом об’єкту організації проведення евакуації відвідувачів в ТРЦ та основних дій під час виникнення пожежі; взаємодія персоналу об’єкту та особового складу пожежно-рятувальних підрозділів під час евакуації, рятування відвідувачів та гасіння пожежі; а також прийоми і способи гасіння пожеж на об’єкті особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів.

Нагадаємо, що одразу після відкриття в "Нікольському" сталася пожежа. Крім цього, протягом наступних днів ледь не щодоби надходили повідомлення про мінування торгового центру.