"Байден йде на Путіна": журнал Time опублікував обкладинку номера до зустрічі Байдена та Путіна

Журнал Time напередодні саміту президентів РФ і США вийшов із зображеннями Володимира Путіна і Джо Байдена на обкладинці. Путін відбивається в сонцезахисних окулярах Байдена, передає УНН.

Деталі

Твіт з обкладинкою Time підписав “Biden takes on Putin” — “Байден йде на Путіна”.

Це зображення, автором якого є американський художник Тім О’Брайен, нагадує про майбутній саміт лідерів обох країн, який пройде 16 червня у Швейцарії.

У публікації, присвяченій обкладинці, стверджується, що Байдена до зустрічі з Путіним в Женеві готує колишній посол США в Москві, а нині директор ЦРУ Вільям Бернс. Як повідомляє видання з посиланням на трьох представників адміністрації США, більша частина підготовки Байдена відбувалася під час щоденного брифінгу розвідки.

“Куди б він (Путін) не пішов, він повинен зустрічати опір”, — наводить журнал слова високопоставленого чиновника адміністрації.

Time пише, що мета США на саміті полягає в тому, щоб Путін пішов із зустрічі зі словами: “Американці щось задумують проти нас”. Разом з тим видання зазначає, що хоч Байден і планує “жорстко говорити” в Женеві, його мета — послабити напруженість і забезпечити передбачуваність для обох сторін.

Контекст

Зустріч президентів РФ і США відбудеться 16 червня в Швейцарії на віллі Ла Гранж. Це буде перша зустріч Володимира Путіна з Джо Байденом з моменту обрання останнього президентом США. До цього політики востаннє зустрічалися в 2011 році у Москві: тоді Путін був прем’єром РФ, а Байден — віцепрезидентом США.

Володимир Путін вже декілька разів з’являвся на обкладинці Time. Перший раз це сталося в 2000 році, після його перемоги на виборах президента. З тих пір Путін на обкладинці Time з’являється приблизно щороку. Серед найвідоміших обкладинок Time з Путіним — фінальний номер 2007 року, коли журнал назвав президента РФ “людиною року”.