Куди зникла княгиня Монако Шарлін? Таємниці монакського палацу

UaInfo

Князь Монако Альбер II разом зі спадкоємцями — принцом Жаком і принцесою Габріеллою з'явився на святі Святого Іоанна, пише ТСН, інформує UAINFO.org.  

Але разом з ними знову не було дружини князя — княгині Шарлін. Вона вже кілька місяців не з'являлася на публіці разом зі своєю сім'єю. Що ж трапилося?

Востаннє на публічному заході разом з князем Альбером II Шарлін з'являлася в січні 2021 року. Тоді княже подружжя святкувало День святої Девоти. Девота вважається покровителькою князівства Монако і французького середземноморського острова Корсика.

У квітні під час святкування Великодня Шарлін поділилася в своєму Instagram-акаунті милим сімейним знімком. Фото було зроблено з незвичного ракурсу, вся родина займалася важливою справою — підготовкою до свята, а точніше кажучи, прикрашенням крашанок. На знімку можна роздивитися нову стрижку княгині. Вона знову трохи виголила скроні і прибрала довжину.

У травні 2021 року монакський князь був присутній разом з дітьми на одному з етапів змагань серед одномісних електричних автомобілів чемпіонату світу Формули E, який проводиться на міській трасі Монте-Карло раз на два роки за два тижні до Гран-Прі Монако. Шарлін того дня з родиною не була присутня.