Парадний вишкіл: Курсанти НАДПСУ розпочали активну підготовку до параду на честь Дня Незалежності (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Курсанти-прикордонники прибули у Київ, де відбуваються тренування перед парадом з нагоди 30-річчя Дня Незалежності, передає Depo.Хмельницький.

Як розповідають у пресслужбі вишу, у столиці розгорнули наметовий табір, де розмістилися курсанти парадних батальйонів Національної академії Держприкордонслужби України. Табір розташований на території Окремої комендатури охорони і забезпечення Держприкордонслужби України.

Там організували харчування та побут військовослужбовців. Настрій в таборі піднесений, курсанти пишаються, що саме їм випала честь представляти відомство на головному українському параді тридцятиріччя. Вони налаштовані якнайкраще пройти Хрещатиком 24 серпня.

Підготовку до параду курсанти-прикордонники, а також військовий оркестр Національної академії розпочали ще у виші. Від сьогодні їхні тренування проводитимуться на території комендатури, а також на аеродромі ДП "Антонов", де вони будуть вдосконалювати стройовий вишкіл у складі зведених парадних розрахунків.

З першого дня в столиці курсанти розпочали стройову підготовку. Зважаючи на спекотну погоду, тренування сплановані переважно у ранкові та вечірні години. Попереду на учасників параду чекає ще багато крокувань – злагодження шеренг, рот та батальйонів.

Нагадаємо, у центрі Києва в серпні тричі проведуть репетиції військового параду до Дня Незалежності.