У гірських районах Прикарпаття вода підступає до доріг (ФОТО)

У зв’язку з інтенсивними опадами на Прикарпатті стрімко піднімається рівень води у гірських струмках, які пролягають біля доріг державного значення Р-24 сполученням Татарів - Кам’янець-Подільський та Н-09 солученням Мукачево - Львів. Під загрозою затоплення опинилися ділянки вказаних доріг поблизу Ворохти, Яремче, у Верховинському, Косівському та Надвірнянському районах. Про небезпеку Depo.Прикрапаття повідомляє з посиланням на керівника САУ в Івано-Франківській області Василя Буджака.

"Підприємства дорожньої галузі, відповідальні за експлуатаційне утримання мостових переходів і доріг державного значення, переведені в режим цілодобового чергування! Прохання до учасників дорожнього руху в ніч з 20 на 21 липня бути максимально обережними під час руху дорогами у високогір’ї Карпат!", - застережив Василь Буджак.

За прогнозами синоптиків, на Івано-Франківщині можливе затоплення об'єктiв прирiчкової iнфраструктури, а також - затоплення окремих населених пунктiв. В мiсцях випадання сильних злив можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в гiрських районах виникла загроза сходження селевих потокiв. У зв’язку з цим в області оголосили помаранчевий рiвень небезпеки.