Американський атомний авіаносець перетворили на автостоянку (ФОТО)

Атомний авіаносець Військово-морських сил США USS Theodore Roosevelt 19 липня вийшов з порту Сан-Дієго для проходження ремонту та модернізації в порту у Бремертоні, штат Вашингтон. Там атомний корабель пробуде приблизно рік, поки ремонті служби верфі "Puget Sound" будуть проводити необхідні роботи.

Про це повідомляє командування американського флоту.

Разом з авіаносцем порт приписки змінять члени екіпажу кораблю та їх сім’ї - усього близько 3000 осіб. Для перевезення особистих речей та авто громадян, командування вирішило використати палубу та внутрішні відсіки авіаносця. Таким чином USS Theodore Roosevelt тимчасово став великою стоянкою для легкових та сімейних авто, допоки не прибуде до Бремертона та не буде здійснено його розвантаження.

Під час перебування авіаносця у Бремертоні планується провести його ремонт та часткову модернізацію. Буде відремонтований корпус корабля, стерно та рушійна силова установка. Модернізація торкнеться систем захисту авіаносця, комп’ютерної техніки та мереж. Основною ж зміною, яка відбудеться на USS Theodore Roosevelt, стане можливість приймати на палубу судна новітніх винищувачів 5-го покоління F-35C.

USS Theodore Roosevelt повернувся в Сан-Дієго 25 травня після шестимісячного патрулювання для забезпечення безпеки на морі в Індо-Тихоокеанському регіоні, де існує підвищена напруженість у відносинах з КНР.

Нагадуємо:

http://nova.net.ua/u-kharkivskii-miskradi-spivpratsiuvatymut-z-proteznym-zavodom-foto/