У зоні ООС відбулися показові заняття військових медиків (фото)

У зоні проведення операції Об'єднаних сил відбулися інструкторсько-методичні заняття з тактичної медицині, у яких взяли участь військові медики, а також військовослужбовці підрозділів зі складу ОС.

Про це повідомляє Армія.Inform.

Як повідомляється, учасники занять відпрацьовували надання допомоги пораненим під час бою. Згідно зі сценарієм занять, військовослужбовцям, що отримали поранення, надавали першу допомогу з подальшою евакуацією з «червоної» зони до «жовтої». На різних етапах заняття проходили у траншеях, бліндажах, машині медичної допомоги та вертольоті.

«Кожний військовий, який бере участь в операції Об’єднаних сил, може бути впевненим, що у випадку поранення чи травмування отримає кваліфіковану медичну допомогу. Тому ми будемо робити все можливе, щоб зберегти життя і здоров’я наших захисників», ‒ підкреслив командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Відзначається, що на всіх етапах занять медики діяли відповідно до встановлених правил та пояснювали кожну свою дію в ході надання медичної допомоги «пораненим». Крім того, на заняттях було продемонстровано можливості сучасної спеціальної техніки та медичного обладнання.

Після завершення занять все «поранені» були повітряним шляхом доставлені до кінцевого пункту евакуації.