У Харкові провели ЛГБТ-прайд. Активісти йшли оточені поліцією та автобусами. ФОТОРЕПОРТАЖ

Про це повідомляється на сторінці події у Facebook.

ЛГБТ-марш стартував опівдні в неділю, 12 вересня, від майдану Свободи.

Учасники пройшли містом під музику у веселкових медичних масках, з веселковими прапорами та плакатами. Серед кричалок, зокрема, були «Безпека! Рівність! Харків Прайд!», «Бунтуй! Кохай! Права не віддавай!» та «Нумо, Харків! Права замість парків!».

Під час прайду активісти озвучили три вимоги, заради яких й вийшли на ходу. А саме:

належне розслідування злочинів на ґрунті ненависті,

рівний доступ до державних інституцій,

інклюзивна освіта без булінгу.

Водночас «Традиція і Порядок», «Фрайкор» та «Правий Сектор» провели контрмітинг.

На наметі об'єднаної опозиції вивісили банер «Ні гомодиктатурі». Раніше там було гасло «Все для перемоги!»

Після цього в мережі пінялась дискусію щодо повернення старого гасла.

«Сьогодні у Харкові відбулася акція на захист традиційних цінностей. За міцну родину, як основу Нації! Правий Сектор разом з побратимськими організаціями та небайдужими громадянами виступив проти проведення в Харкові гей-парадів, поширення лгбт-пропаганди ліберальними неомарксистськими організаціями та проти розгляду законопроекту 5488, який протягують прислужники неомарксистів саме проти християн та традиційної української сім'ї», - заявили на сторінці «Правий Сектор — Харківщина» у Telegram.

Харківський телеграм-канал «ВЭХА» також розповідає про жінку з мікрофоном, яка називала всіх учасників ЛГБТ-маршу збоченцями та запитувала їх чи вони не геї.

Під час події один чоловік спробував прорватись через кордон поліції з криками «Смерть ЛГБТ!». Його одразу ж затримали, а згодом відпустили.