Міжнародна виставка собак зібрала у Кропивницькому сотні кінологів та їхніх вихованців (ФОТО)

У Кропивницькому на території іподрому влаштували Міжнародну виставку собак.

У ній взяли участь 400 тварин із України та з-за кордону – Молдови, Грузії та Вірменії. Про це організаторка Вікторія Вічирко розповіла Суспільному. (https://suspilne.media/163037-u-kropivnickomu-policejski-nanesli-poperedzuvalni-napisi-pered-pisohidnimi-perehodami/)

За її словами, розпочали виставку з параду чемпіонів та підняття Державного прапора України. Для гостей влаштували кінне шоу, показові виступи службових собак центру кінологічного клубу та концерт. Оцінювали учасників експерти з Грузії.

"Судді оцінювали на виставці анатомію собаки, її прикус, рухи, обирали собак для клубу. До нас приїхали учасники з понад десяти регіонів України. На виставці представлені майже сто порід тварин. Є рідкісні, яких в Україні дуже мало. Наприклад, тайський ріджбек, далматинки, польська підгалянська вівчарка", – зазначила пані Вікторія.

Кінологиня Єлизавета приїхала до Кропивницького з Запоріжжя. На Міжнародну виставку привезла мальтезе, російського спаніеля, колі та тайського ріджбека.

"Мальтезе оцінюють за довгою шерстю, вона має бути біла та чиста. У тайського ріджбека проти шерсті має бути смужка на хребті. У російського спаніеля довгі вуха до носа, це як відомо мисливська собака. У колі має бути довга, гарна шерсть. Також вони мають бути доброзичливими і не кидатися на людей", – зауважила пані Єлизавета.

За словами Вікторії Вічирко, на виставці на п'яти рингах виставляля всі породи собак.