У Варшаві вночі згорів супермаркет [+ФОТО]

Гасіння пожежі тривала всю ніч. В акції взяли участь 18 пожежних команд. Причини розслідуються. Пожежа виникла у супермаркеті Netto на вул. Wisełki, район Вавер, у неділю ввечері.

Виклик пожежних надійшов близько 22:40. На місце пожежі було направлено рятувальну групу, службу швидкої допомоги та поліцію, яка перекрила частину прилеглої вул. Patriotów.

У будівлі весь дах горів, і він незабаром обвалився всередині. Акція тривала всю ніч. На місце приїхали цистерни з вогнегасною речовиною. Пожежу зверху заливали водою з трьох підйомних драбин. В акції взяли участь 18 пожежних команд. У понеділок вранці пожежна команда Варшави все ще продовжувала гасіння. У неділю магазин був закритий, тому всередині нікого не було. Ніхто не постраждав.

Причини на цей момент не встановлені. «Ми не могли дізнатися, де почалася пожежа. Без розслідування я не хотів би спекулювати на причинах», — сказав капітан Міхал Конопка з пожежної служби. За його словами, загрози для будинків поблизу та навколишніх лісів не було.

Підписуйтесь на наші Телеграм та Інстаграм, щоб першими отримувати новини Польщі.