Бойові Мі-8 та Мі-14 ВМС завдали ракетно-бомбові удари по морським цілям

Гелікоптери Мі-8 та Мі-14 10 морської авіаційної бригади ВМС ЗС України відпрацювали ракетно-бомбові удари по морським цілям.

Про це повідомляє АрміяInform.

Навчально-тренувальні польоти з бойовою стрільбою провели під час льотної зміни морських авіаторів.

Розпочались навчання з перельоту гелікоптерів з місця базування на полігон у Херсонській області, а також переміщення необхідного наземного персоналу.

На полігоні екіпажі відпрацьовували зліт-посадку, прольоти по колу, після чого отримали завдання щодо цілей, які потрібно було уразити.

Мі-14ПЧ відпрацював елемент радіолокаційного пошуку човна умовного противника та тактичне бомбометання у заданому районі.

Екіпажі Мі-8, після бойового маневрування парою, відпрацювали практичні пуски некерованих ракет та бомбометання по заданих цілях.

Минулого року морські авіатори практикували стрільби некерованими авіаційними ракетами по морським цілям на міжнародних навчання Sea Breeze 2020.

Окрім морських цілей багатоцільові гелікоптери Мі-8 МСБ-В відстріляли некерованими авіаційними ракетами (скор. НАР) по мішеням різного типу на сухопутному полігоні в рамках інших навчань.

Для відпрацювання пусків некерованими авіаційними ракетами на полігоні були встановлені мішені, що імітували бронетехніку противника.

- Тренування відбувались упродовж декількох днів, що дало змогу усім екіпажам відпрацювати завдання різної складності, - розповів заступник командира бригади з МПЗ підполковник Родіон Козаков. - Екіпажі на відмінно виконали контрольні польоти та, продемонструвавши злагодженість у діях, «знищили» усі задані цілі.