Московський музей похизувався двома прапорами України, посічених уламками снарядів на Донбасі (Фото)

Офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан з позивним "Штірліц" знайшов в онлайн-каталогах Російського державного музею сучасної історії два прапори України. Про це військовослужбовець повідомив у своєму Telegram-каналі.

Він опублікував фото зі сторінки музею в Інтернеті. Перший прапор України з номером у каталозі 20894853, посічений уламками самохідної реактивної системи залпового вогню РСЗВ "Град". Він був наданий до експозиції військкором "Комсомольської Правди" Стешиним "з відрядження до "ДНР", з місця боїв за донецький аеропорт у 2015 році.

Другий прапор з №20894604, який також побитий уламками "Граду" привезений до Москви спецкором Федерального агентства новин Романовським з "відрядження до ДНР" у 2015 році. Прапор розписаний побажаннями бійців ЗСУ.

"Війна "громадянська", а прапори України як трофеї перебувають на збереженні в державному музеї сучасної історії Росії", – прокоментував "Штірліц".

Раніше контррозвідники Служби безпеки України викрили та затримали на Херсонщині активного учасника незаконного збройного формування. Також повідомлялося, що за матеріалами контррозвідки СБУ суд призначив учаснику незаконних збройних формувань "ДНР" покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.