У Миколаївському зоопарку – поповнення колекції тварин

Колекція тварин Миколаївського зоопарку поповнилась новими представниками. Їх подарували учасники конференції "Зоопарк в реаліях сьогодення", яка відбулася 15 вересня у Миколаєві. Конференцію присвятили 120-річчю Миколаївського зоопарку.

Про це кореспондентам Суспільного розказав директор зоопарку Володимир Топчий.

У конференції взяли участь директори 15-ти зоопарків України.

"Нам подарували священних ібісів, молоду самку видри, рідкісних видів ящірок тощо. З цих тварин когось у нас не було, хтось був, але ми плануємо їх розмножувати. Це дійсно дорогі подарунки для нас. Ми дуже всім вдячні", – сказав Володимир Топчий.

Володимир Топчий розповів, що такі конференції – нагода поспілкуватись із колегами, обговорити питання, які вимагають негайного вирішення.

"Плануємо відправити баранів до Дрогобича, розв'язуємо питання про передачу гамадрилів до тераріуму у Білу Церкву", – розказав Володимир Топчий.

Для відвідувачів, співробітників зоопарку та учасників конференції організували концерт на території зоопарку.

Під час заходу зоопарку, як імениннику, вручили подарунки, серед яких були сувеніри, книги, а також тварини – нові мешканці. Станом на 15-те вересня нові представники колекції перебувають на двотижневому карантині. Після закінчення карантину їх зможуть побачити відвідувачі зоосаду.

Що відомоСтаном на 15-те вересня колекція тварин Миколаївського зоопарку налічує 400-420 видів і близько 4 000 тварин.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.