Перлинний браслет принцеси Маргарет продали за рекордні пів мільйона доларів. ФОТО

Фото: Getty Images Принцеса Маргарет на офіційному портреті до її 19-річчя

На аукціоні продали родинну коштовність Віндзорів, перлинний браслет принцеси Маргарет. Покупцеві прикраса обійшлася в рекордні пів мільйона доларів.

Про це пише Standard, інформує UAINFO.org з посиланням на Фокус.

Перлинний браслет із діамантовою застібкою в стилі ар-деко, створений у 1925 році, був одною з улюблених прикрас молодшої сестри королеви Єлизавети. Принцеса Маргарет одягала його для офіційного портрета в 19 років.

Перлинний браслет вартістю в пів мільйона доларів. Фото: Daily Mail

Знаменитий знімок зробив відомий фотограф Сесіл Бітон 8 липня 1949 року. Опублікований він був у день її народження — 21 серпня.

Читайте також: Названы самые дорогие королевские драгоценности

Пізніше Сесіл записав у своєму щоденнику враження про цю зустріч. "Вона була на спортивному матчі в цей день, але вона прийшла і стрімко переодяглася в сукню, яку для неї вибрали. Це було досить нудна біла сукня з білого тюлю, розшите паєтками, але Маргарет мала в ньому прекрасний вигляд. Вона була сильно нафарбована, а її очі, пронизливо-блакитні, здавались котячими і лютими, чистими і юними", — написав фотограф.

Портрет принцеси Маргарет у 19 років. Фото: Getty Images

Знімок Маргарет став культовим і тиражувався багато разів. Ця історія підігріла інтерес до браслету, так що продали його за майже 400 тисяч фунтів стерлінгів, що становить понад пів мільйона доларів.