У Чернігові попрощалися з народним депутатом Антоном Поляковим (ФОТО)

GreenPost

Сьогодні у Чернігові попрощалися з народним депутатом України Антоном Поляковим. На церемонію прощання до обласного філармонійного центру прийшло близько 300 людей. Приїхали його однопартійці з групи "За майбутнє", депутатка Анна Скороход, екс-спікер Верховної ради Дмитро Разумков, друзі, родичі, чернігівці, повідомляє Суспільне.

Депутат Антон Поляков помер в ніч на 8 жовтня у Києві. Попередньо правоохоронці встановили, що чоловіку стало зле дорогою в таксі, його намагалися реанімувати лікарі швидкої, але констатували смерть.

В організмі загиблого народного депутата Антона Полякова, окрім алкоголю, знайшли метадон. Про це розповів речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко. З його слів, у поліції є дві версії смерті нардепа: або він сам вжив певні препарати, або хтось його отруїв.

"У нас виникає питання наскільки це була природня смерть. Ми звернулися у правоохоронні органи, аби вони допитали всіх свідків, провели незалежне опитування і можливо будуть виявлені додаткові обставини. Ми не хочемо вірити, що це просто серцевий напад, який обірвав життя нашого побратима. Переконані, що ніяких наркотичних засобів Антон Поляков не вживав. Ніхто за ним такого не спостерігав. Абсолютно здоровий, життєрадісний чоловік, життєлюб, який достатньо жорстко відстоював свою позицію", – говорить співголова депутатської групи "За майбутнє" Тарас Батенко.

Нагадаємо, хто такий Антон Поляков.