У Києві відбувся військовий забіг до 30-річчя ЗСУ (фото)

Патріот Донбасу

До 30-річчя Збройних сил України у Києві відбувся перший військовий забіг Military Run UA, у якому взяли участь понад 1000 цивільних осіб, а також військовослужбовці, частина з яких представляла інші країни.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Цей захід ми проводимо для того, щоб показати, що наша сила в об’єднанні. Кожен з нас, хто біжить сьогодні, робить це не тільки за себе, а й за свого побратима та посестру. З кожним днем ми рухаємось уперед і беремо все найкраще, що є у збройних силах світу», ‒ розповів головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний, який також взяв участь у забігу.

Головнокомандувач додав, що забіг проводиться для об'єднання людей навколо захисників України та пропаганди здорового способу життя. Також він дає можливість налагодити контакти між цивільними та військовими, у тому числі з інших країн.

Відзначається, що участь у забігу взяли близько 1100 осіб ‒ цивільні та військові всіх видів та родів військ, у тому числі з Литви, Великобританії, Канади, США та Швеції. Зібрані на заході кошти будуть спрямовані на надання допомоги ветеранам АТО/ООС, постраждалим у збройному конфлікті на сході України.

Також повідомляється, що командний забіг на 10 км виграли представники Національної гвардії. Другою стала команда Повітряних сил, третьою ‒ Сухопутних військ ЗСУ.