Фото: у королеви Єлизавети II відчутно похитнулося здоров’я

UA.NEWS

Королева Великої Британії Єлизавета II прибула на службу у Вестмінстерське абатство в Лондоні. При цьому вона спиралася на тростину при ходьбі.

Це перший випадок, коли 95-річна володарка трону була помічена з тростиною на офіційному публічному заході, повідомляє Daily Mail.

Служба відбувалася з нагоди сторіччя Королівського британського легіону – благодійної організації, що допомагає ветеранам збройних сил.

Зазначається, що королева увійшла до церкви не через головний вхід, а коротшим шляхом - з південного боку будівлі. Журналісти припустили, що в Єлизавети II з’явилися проблеми з ходьбою, однак Букінгемський палац відмовився прокоментувати стан її здоров’я.

У 2003 і 2004 роках Єлизавету II вже бачили з тростиною на публіці. Однак тоді тростина була потрібна їй після перенесеної операції на коліні.

Нагадаємо, 9 квітня 2021 року помер принц Філіп – чоловік британської королеви Єлизавети ІІ. Він не дожив два місяці до свого 100-річчя. На початку березня йому провели операцію через проблеми із серцем.

Після смерті чоловіка, Букінгемський палац і члени королівської родини заявили, що Єлизавета II більше не буде здійснювати самостійні робочі візити.