У центрі Києва розпочалась виставка військової техніки – перші фото

Большой Киев

Як пише АрміяInform, на виставці представлено близько тридцяти одиниць військової техніки: високоточна зброя, бронетанкова техніка, засоби розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, БПЛА.

Серед експонатів — ракетний комплекс «Нептун», БТР-4Е, БТР-3ДА, БМП-1ТС тощо.

Є тут і модернізована зенітна самохідна установку 3СУ-23-4М від заводу «Арсенал». Вона оснащена новою радіолокаційною станцією з цифровою антенною решіткою «Рокач-АС» та чотирма зенітними керованими ракетами ближнього радіуса дії.

Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація» з харківським підприємством «Укрінмаш» представили на Михайлівській площі мобільний багатофункціональний радіолокаційний комплекс «Мінерал-У».

«Телекард-Прилад» презентував командно-штабну машину К-1450 на базі Renault Midlum та командно-штабну машину з уніфікованим комплектом засобів зв’язку та управління на базі КІА КМ-450.

Доволі широко на виставці представлена безпілотна авіація. Зокрема, це БпАК А1-СМ «Фурія», БпАК «Лелека-100», БПЛА Fly Eye, безпілотник коптерного типу Windhover, багатоцільовий БПЛА PD-2 із системою вертикального зльоту та посадки.

Немалий інтерес у відвідувачів виставки викликав баражуючий боєприпас «Грім» від компанії «Атлон Авіа». Читайте також: Скільки захисників та захисниць отримають виплати та яку суму – цифри

Нагадаємо, до Дня захисників і захисниць у Києві анонсували великий Марш нації, а також вперше покажуть рок-оперу “Тарас Бульба”. У зв’язку з проведенням масових заходів завтра можуть перекрити центр міста – як працюватимуть тролейбуси і автобуси.