Самі незвичайні і красиві речі з дерева (ФОТО)

Велика Епоха

Що може бути кращим за деревину? Цьому справжньому живому матеріалу, що створила сама природою, складно знайти гідну заміну. Блогер Франческо Магнай поділився добіркою фото декількох найкрасивіших і найкреативніших речей з дерева, які вразили його і напевно здивують вас!

Деревина — це доступний і легко обробний матеріал, який є незамінним для виготовлення багатьох речей. Вироби з дерева красиво виглядають в інтер'єрі і навіть можуть повністю змінити вигляд звичних нам предметів.

Наприклад, як би виглядала клавіатура комп'ютера, iPhone, настільна лампа або гаманець із дерева? Важко уявити? Тоді дивіться!

Дерев'яна стільниця для ванної кімнати

#img_center_nostream#Необроблений «живий» край дерева надає стільниці натуральність і незвичність. Останнім часом цей напрям у дизайні дуже популярний, особливо серед цінителів природної краси речей.

Дерев'яна клавіатура Apple Keyboard

#img_center_nostream#Дерев'яна клавіатура Engrain Tactile Keys — творіння американського дизайнера Майкла Рупеніана. Клавіатура має рельєф і, за задумом творця, зробить кращим зв'язок між інтерфейсом і користувачем. За словами Майкла, деревина — це найкращий матеріал, що є приємним на дотик під час друкування. Особливий рельєф на клавішах дозволяє інтуїтивно запам'ятовувати їх розташування і швидше набирати текст, а ще працювати із задоволенням!

Гаманець із дерева

#img_center_nostream#Цей незвичайний гаманець створений компанією Slim Timber, яка спеціалізується на дерев'яних аксесуарах: візитниця, годинник, краватка-метелик, чохол для телефону. Тверда фактура багатьох із цих речей виглядає дуже оригінально.

Чохол для iPhone і МР3 плеєр з дерева

#img_center_nostream#Напевно сподобаються любителям всього незвичайного.

#img_center_nostream#

Дерев'яний органайзер у вигляді кита

#img_center_nostream#Організатор у вигляді кита, виконаний з дерева, — цікава річ для робочого столу.

Кавовий столик у вигляді ігрового пульта

#img_center_nostream#Цей столик, створений Чарльзом Лушеаром (Charles Lushear), дуже схожий на контролер від NES. Він виконаний з дерева і повністю функціональний.

Дерев'яне крісло

#img_center_nostream#Крісло виглядає дуже просто зовні, але дерев’яна текстура надає цьому предмету меблів своєї чарівності й тепла. Це крісло створене компанією Millworks.

Дерев'яна лампа Muuto

#img_center_nostream#Назва «Muuto» перекладається як «нова перспектива» і «зміна». Ця лампа — творіння бюро архітекторів TAF. Сучасний настільний світильник має 100% еко дизайн і підійде як для офісу, так і для квартири. Предмети колекції Muuto є прикрасою кращих інтер'єрів у всьому світі.

Вічний календар

#img_center_nostream#Найпростіший вид календаря, який стане невеликою, але корисною прикрасою робочого столу.

Насадка для душа

#img_center_nostream#Хоча деревина розмокає від вологи, але для насадки від Terra Marique це не страшно.

Дерево і папір — найстаріші і найвідоміші матеріали для творчості, але для кожного майстра вони — справжнє джерело натхнення. Художниця Мод Уайт створює з паперу ажурні шедеври: птахів, бабок, силуетів людей, а Келвін Ніколс — дуже реалістичні скульптури тварин і птахів.