«Рідна земля сама себе не захистить». Як на Донбасі 14 жовтня відзначали (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Hromadske.ua

Багато військових, які взяли участь у параді, звільняли населені пункти Луганщини і Донеччини від проросійських бойовиків.

Так, відкрила парад 10-та окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс». Її бійці повернули під повний контроль української влади села Новоолександрівку та Катеринівку, що на Луганщині.

Зі святом військовослужбовців привітав командир оперативно-тактичного угруповання «Північ», полковник Дмитро Красильников.

«Захистити сама себе рідна земля не може. Право її захисту — завжди почесна, відповідальна місія. Можна захищати свою землю зі зброєю в руках, а можна і гідно працюючи на підприємствах, виборюючи медалі на Олімпіадах, творячи вироби мистецтва», — сказав він. Подивитись на парад прийшли кілька сотень мешканців міста. Багато з них тримали у руках українські прапорці. Також Сєвєродонецьком проїхала техніка Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Після параду почалась виставка військової техніки. На ній були представлені, зокрема, безпілотний літальний комплекс «Фурія», зенітна установка ЗУ-23-2, броньовані автомобілі «Новатор» і «Козак».