Зеленський відвідав Хортицю та зону ООС на Донбасі (Фото)

АСПІ

У четвер, 14 жовтня, розпочалася дводенна робоча поїздка президента України до Запорізької, Донецької та Луганської областей. Володимир Зеленський разом з послами країн "Великої сімки" узяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня захисників і захисниць України на острові Хортиця.

Під час робочої поїздки до Запорізької області президент України Володимир Зеленський взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня захисників і захисниць України, Також він узяв участь у церемонії складання урочистої клятви військового ліцеїста, які відбулися на острові Хортиця, інформують в ОПУ.

Зокрема, урочисту клятву склали ліцеїсти Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Захисник", Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії". Також Володимир Зеленський побуває на передових позиціях українських військових у районі проведення Операції об’єднаних сил та Маріуполі. У Маріуполі він вручить нагороди та присвоїть звання військовослужбовцям, ознайомиться із роботою морської охорони ДПС. У п'ятницю президент України проінспектує об'єкти програм "Велике будівництво" та "Нове село" у Донецькій та Луганській областях.

ASPI news інформувало, що Зеленський підписав указ про призначення радником і уповноваженим президента з питань забезпечення прав захисників України Олену Вербицьку. Вона раніше очолювала Консультативну раду у справах ветеранів при ОПУ. Також нагадаємо, що Зеленський привітав зі святом захисників і захисниць України.