Кейт Міддлтон вперше за довгий час з'явилася на публіці разом з усією родиною (ФОТО)

Bilshe.comМинулого тижня Кейт Міддлтон та принц Вільям відвідали благодійний музичний фестиваль Royal Variety Performance. До подружжя приєдналися і родичі герцогині Кембридської, які вкрай рідко з'являються на світських вечорах.

Міддлтон вийшла у світ разом зі своїми батьками, Керол і Майклом Міддлтон, та іншими членами сім'ї - братом Джеймсом Міддлтоном і його дружиною, Алізе Тавене. На виступ Королівського вар'єте в Альберт-холлі рідні Кейт прийшли майже у повному складі. Не з'явилася молодша сестра герцогині, Піппа. Передбачається, що вона залишилася вдома разом із своєю восьмимісячною донькою Грейс.

За словами інсайдерів, незважаючи на рідкісні спільні виходи Міддлтонів, родичі підтримують теплі стосунки. Герцогиня Кембриджська, наприклад, була на весіллі свого брата у Франції і часто відвідувала його під час хвороби. Тим часом мама Кейт, Керол Міддлтон, допомагає дочці з вихованням дітей — принцом Джорджем, принцесою Шарлоттою та принцом Луї.

«Керол виступає стабілізуючою та підтримуючою силою на задньому плані, піклуючись про дітей, коли це необхідно, але також і просто перебуваючи поряд. Керол можна назвати силою, яка стоїть за троном, і її вплив величезний», — цитує слова королівського письменника Філа Дамп'єра The Sun.