Періс Гілтон з коханим відпочиває на Бора-Бора: кадры з медового місяця

ТВ-Гид

Після казкового весілля Періс Гілтон і Картер Реум вирушили в грандіозний медовий місяць. Перша зупинка їхнього світового туру – це райський острів Бора-Бора. Молодята не просто купались у мальовничому Тихому океані, а плавали зі скатами.
Світська левиця Періс Гілтон вирішила не зупинятися на триденному весіллі та десяти сукнях, а вирушила у навколосвітній медовий місяць. Вона не розкриває, які курорти відвідає з Картером Реумом, але, судячи з їхньої першої зупинки, це будуть найдивовижніші куточки планети.
Так, молодята провели вікенд на острові Бора-Бора, що в Тихому океані. У кришталево чисту блакитну воду вони занурились у чорних гідрокостюмах, аби безпечно поплавати з гігантськими скатами.

"Перша зупинка у нашому медовому місяці та світовому турі – Бора-Бора. Купаємося в південній частині Тихого океану з моїм коханим", – підписала Періс Гілтон.
Читайте також: Влад Яма з дружиною та сином відпочиває на Мальдівах
Однак на Бора-бора закохані прибули не самі. З ними прилетіло сімейство зірки – батьки Кеті та Річард Гілтони, брати Конрад і Баррон з дружиною Тессою.

Джерело: 24tv.ua
Фото: instagram Періс Гілтон