«Вікі любить Землю»: фото Ірдинського болота увійшли в топ-10 кращих аерознімків

Прочерк

Цьогоріч в рамках української частини фотоконкурсу «Вікі любить Землю» третій рік поспіль проходила спецномінація «Найкраща аерофотозйомка». У ній взяли участь 29 учасників, які завантажили 186 знімків природоохоронних територій. Серед кращих – світлини з Ірдинського болота.

Серія світлин Андрія Чуяшенка, зроблених на Ірдинському болоті (https://procherk.info/news/7-cherkassy/97265-viki-ljubit-zemlju-predstavila-peremozhtsja-oblasnogo-etapu-na-cherkaschini) – гідрологічному заказнику місцевого значення в Черкаському і Смілянському районах Черкаської області, посіла третє місце.

«Ірдинь для мене є місцем, що не перестає дивувати, воно настільки живе, цікаве й незвичне, а головне – зовсім не в’яжеться з картиною, що розуміється під словом «болото». Тут дуже легко зрозуміти наскільки мало знаєш про природу і як багато ще чекає попереду», – розповів автор світлин Андрій Чуяшенко.

Додамо, номінація включає світлини, зроблені із повітря: із дрона чи квадрокоптера. Як і минулого року світлини з повітря водночас брали участь у якісній номінації конкурсу, тому деякі з цих світлин також перемогли у спецномінації «Найкраща світлина області» та увійшли до десятки найкращих фото конкурсу.

Усі світлини спецномінації журі оцінювали за 10-бальною шкалою у двох раундах.

Більше про переможців номінації тут (https://wikilovesearth.org.ua/2021/11/air-photo-results-2021/?fbclid=IwAR0rja5vCr5UGjIpy1ZE5qbQXlUcfYpl7-o_KLk9u9N_f4Qvl05NrZ-hboE).Про це йдеться на сайті Черкаської ОДА.