На березі Дніпра у Києві будують парк із незвичайною набережною (ФОТО)

Budport.com.ua

На Позняках будуютьпарк “Прибережний”

Біля затоки Берковщина на Позняках триває будівництво парку “Прибережний”, який стане окрасою Дарницького району. Першу чергу парку мають завершити до кінця 2021 року.

Про це розповіли в Дарницькій РДА, додавши фото.

Як бачимо, замість приватної забудови тут тепер укріплені габіонами береги із вбудованими лавами, доріжки для пішоходів та дрібного транспорту, лави з урнами.На збереження культурної спадщини Києва буде виділено майже 269 млн грн: що планують зробити

Наразі триває влаштування інженерних мереж, укладання доріжок, озеленення, зокрема, посів газону. На гірці, яка була створена за допомогою геопластики, укладають рулонний газон.

Загальна площа майбутнього парку – 7,5 га. Зараз облаштовується територія площею 2,2 гектари.Кабмін оголосив ВДНГ у Києві пам'яткою національного значення

2022-го року планується реалізація наступної черги будівництва, тоді обіцяють зону з піском біля води, амфітеатр на воді та інші цікаві локації для дозвілля та прогулянок.

Земля була передана під будівництво у довгострокову аренду на 25 років у 2003 році міжнародній громадській організації. З того часу ділянку кілька разів намагалися повернути у власність міста, але у 2016-му почали забудовувати.

У 2017-му територія біля затоки Берковщина нарешті отримала статус парку (рішення КМР від 14 вересня 2017 року № 20/3027).

У Гостинному дворі в Києві можуть зробити громадський простір. Що відомо

Читайте також: Tegola дарує подарунки за підписку на Telegram канал!