Українська авіація відпрацювала удари по наземних цілях: опубліковані фото

Информационное сопротивление

Ударна та винищувальна авіація Повітряних Сил ЗС України відпрацювала нанесення повітряних ударів по супротивнику на полігонах «Широкий лан» та «Києво-Олександрівський».

Усе – в рамках інструкторсько-методичних занять із залученням бойових підрозділів різних родів та видів ЗСУ. У заході брали участь командири бойових бригад та полків, яким продемонстровано особливості дій, підтримки та всебічного забезпечення підрозділів вночі, йдеться у повідомленні на сторінці Командування Повітряних Сил ЗСУ у Facebook.

Ударна авіація – літаки Су-24М та Су-25, під прикриттям винищувачів МіГ-29 та Су-27 наносили ракетно-бомбові удати по наземних цілях. Після чого винищувачі відпрацювали повітряні бої й завдали імітованих ударів по наземних та надводних цілях в акваторії Чорного моря.

Крім того, чергова ланка винищувачів перехопила військово-транспортний літак Ан-26, який захопили терористи. Винищувачі МіГ-29 змусили літак здійснити посадку на визначеному аеродромі, де воїни ССО відпрацювали антитерористичні заходи.

Діями авіаційної компоненти керував начальник авіації Повітряних Сил – полковник Сергій Голубцов. Після завершення льотно-тактичного навчання він доповів керівнику ІМЗ – командувачу Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенанту Миколі Олещуку про успішно виконані завдання.

Наразі Збройні Сили України підбивають підсумки діяльності за 2021 рік, тож ці навчання проводяться з метою опрацювати єдині погляди на організацію та проведення заходів підготовки у 2022 навчальному році з урахуванням іноземного досвіду та досвіду, здобутого Збройними Силами України на сході.

Особливу увагу приділено комплексному застосуванню високоточної зброї, безпілотних літальних апаратів, засобів РЕБ, автоматизованих систем управління та іншого сучасного озброєння.

– Ми придбали й отримали від партнерів у якості матеріально-технічної допомоги високотехнологічне озброєння, що суттєво підвищило боєздатність Збройних Сил України. Це, зокрема, розвідувально-ударні комплекси «Байрактар» та протитанкові ракетні комплекси «Джавелін». Враховуючи досвід бойових дій в районі проведення операції Об’єднаних сил, ми відпрацювали нову тактику їхнього застосування в бойових умовах та продемонстрували командирам бригад і полків. Ми також показали їхнє комплексне застосування в умовах ночі та поганої видимості, — зазначив Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine генерал-лейтенант Валерій Залужний. Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на Житомирщині відбулися масштабні навчання підрозділів ДШВ ЗСУ. Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу