Президенти на кухні: Байден і Гарріс допомогли готувати обіди для нужденних (відео)

ТСН

Американський президент Джо Байден і віцепрезидентка Камала Гарріс до Дня подяки допомогли готувати обіди для нужденних.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 24 листопада.

Президент США Джо Байден з дружиною Джилл Байден, а також віцепрезидентка Камала Гарріс з чоловіком Дугласом Емхоффом завітали до благодійного закладу у Вашингтоні. Традиції готувати святкові обіди для тих, хто не може це собі дозволити, вже багато років. До неї долучаються як пересічні американці, так і представники владної верхівки.

Сам День подяки, який Америка відзначатиме вже завтра, Джо Байден проведе разом з родиною на острові Нан-Такет у штаті Массачусетс. Це місце для відпочинку політик використовує роками. Традиція збиратися за святковим столом усією сім'єю переривалася лише двічі: у 2015-му, після смерті сина Байдена - Бо, а також торік - через пандемію COVID-19.

Як повідомлялося, президент США Джо Байден у п'ятницю, 19 листопада, під час традиційної церемонії до Дня подяки у Білому домі помилував двох індичок. За словами Байдена, прізвиська птахів, а саме Арахісове Масло та Желе, нагадали йому бутерброд, який він часто їсть на обід.

Читайте також:

Байден протестував перший випущений електропікап Hummer потужністю тисяча "коней": відео

Байден повернувся до виконання обов'язків: Харріс була на посаді президента одну годину 25 хвилин

У сукні з квітковою вишивкою: Джилл Байден відвідала дитячу лікарню