Розпочалася спецоперація «Полісся»: що відбувається на чернігівському кордоні

0462.ua

На кордоні з Республікою Білорусь, під егідою ДПСУ розпочалася спільна спеціальна прикордонна операція «Полісся». Крім прикордонників, у ній беруть участь поліцейські, нацгвардійці та військові ЗСУ. Мета операції – убезпечити Україну від потоків нелегальних мігрантів та інших провокацій.
Факт того, що операція розпочалася і на території Чернігівщини нам підтвердила речниця 105 прикордонного загону імені Володимира Великого, який базується на території нашої області, Галина Шеховцова.

Перший заступник Голови ДПСУ Володимир Нікіфоренко, розповів, що загроза міграційної кризи і направлення потоків нелегалів з Білорусі до України дуже висока.

Він додав - головне завдання не допустити перетинання нелегальними мігрантами державного кордону. Операцією керують Міжвідомчі координаційні штаби.
Нині усі прикордонні наряди збільшені, а в місцях можливих природивів мігрантів нарощуються сили.

Кордон патрулюють авіація та безпілотники.
Передбачається, що прикордонних районах виставлять контрольні пости, які розташуються на автомобільних дорогах та основних шляхах до державного кордону. Пости перевірятимуть автобусні та залізничні станції, а також прилеглі до кордону населені пункти.