Відомі хіти світового кіно прозвучали у виконанні оркестру Збройних Сил України

АрміяINFORM

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбувся святковий концерт Заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України під диригуванням начальника оркестру — художнього керівника полковника Ігоря Биковського.

Для всіх шанувальників та знавців сучасного кінематографу зі сцени звучала «Музика світового кіно», яку меломани духової музики щоразу вітали тривалими оплесками і вигуками «браво!». Це й не дивно, адже лише музика є тим унікальним явищем, яке вільно мігрує між реальністю і світом кіно, перепливаючи з царини фантазії та придуманих сюжетів у справжнє життя, впливаючи на нього, відіграючи свою роль для кожного з нас.

«Кожна композиція у виконанні оркестру добре відома широкому загалу. Адже всі ми любимо переглядати кінофільми. Дуже сподобалось виконання композицій зі всесвітньовідомого «Титаніка» та «Бетмена», бо це одні з моїх найулюбленіших стрічок», — ділиться враженнями після закінчення концерту Олексій.

Легендарний колектив, добре відомий як шанувальникам вітчизняної духової музики, так тим, хто музикою цікавиться мало. Адже Заслужений академічний зразково-показовий оркестр Збройних Сил України є першим професійним колективом, якому офіційно було довірено виконання Державного Гімну в Незалежній Україні.

Оркестр є переможцем трьох фестивалів української військово-патріотичної і маршової пісні «Червона калина», а також лауреатом багатьох міжнародних фестивалів військових оркестрів, що відбувалися в Нідерландах, Швеції, Норвегії, Польщі та Франції. Репертуар оркестру популяризує українську музику, пісні, марші, класичні твори українських та зарубіжних композиторів.

Підготували Денис Бігун, Олександр Погребний