Українські прикордонники розпочали спецоперацію на кордонні з Білоруссю (фото, відео)

Патріот Донбасу

На кордоні з Білоруссю для нарощення охорони та захисту кордону з метою недопущення міграційної кризи розпочато спеціальну операцію «Полісся».
Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.
До проведення операції залучені не тільки прикордонники, а й Збройні сили України, Національна гвардія, Національна поліція та інші.

«Для подальшого реагування на можливе ускладнення ситуації спільно з взаємодіючими державними структурами узгоджено проведення спільної спеціальної прикордонної операції й опрацьовано відповідний план. І вчора ввечері вона офіційно розпочалася», – зазначив заступник голови ДПСУ Володимир Нікіфоренко.

За його словами, головна ціль заходів полягає у недопущенні перетину кордону та потраплянні до України нелегальних мігрантів. Контролювати державні межі будуть збільшені наряди. На можливих ділянках прориву здійснюватиметься нарощення засобів та сил.
У відомстві додають, що для патрулювання застосовуватимуть засоби спостереження, БПЛА, авіацію. Вздовж українсько-білоруської ділянки кордону облаштують контрольні пости. Крім того, перевірятимуть залізничні та автобусні станції.