Мільйон лайків і тисячі повідомлень: харківський кіт Степан з'явився в Instagram Брітні Спірс

UA: Cуспільне мовлення

Американська співачка Брітні Спірс виклала на сторінці в Instagram фотографію харківського кота Степана. Публікація зібрала понад 1,1 млн вподобань та майже дев'ять тисяч коментарів.

"Якщо від мене час від часу не буде нічого чутно, зможете мене десь зловити/піймати/застукати із цим котом!" — підписала Брітні публікацію, присвячену зйомці фільму "The Idol".

Господарка Степана Анна розповіла Суспільному, що публікація в Instagram Брітні Спірс була приємною несподіванкою: "В шоці вже добу. Якась така гордість, не знаю... Я на неї підписана. Вона вранці виклала цей пост. Я відкрила інстаграм і одразу — вона і фото наше".

Анна каже, після публікації Брітні Спірс за добу підписалося 13-15 тисяч людей з усього світу. У повідомленнях — тисяча непрочитаних повідомлень на різних мовах. Один з найбільш популярних коментарів: "Скільки ви заплатили Брітні?" Також є ті, хто пише, що Брітні Спірс піариться за рахунок популярності українського кота.

Під музику американської співачки Анна знімала ролики зі Степаном і викладала в TikTok.

"Я вже не знаю, чим людей дивувати. Вчора вже думаю, ладно, з бокалом молока зніму. Вже не знаю, що йому наливати", — зізнається господарка Степана.

Раніше у своїх соцмережах на харківського кота звертали увагу модель Хейлі Бібер та акторка Діана Крюгер. Проте Анна зазнається, що хотілося б отримувати увагу не тільки від іноземних артистів, але й від українських зірок.

Читайте також

Суд США припинив 13-річне опікунство батька над Брітні Спірс