Від класичного плаття до спідниці з паєтками: наречена 7 разів змінила свій образ на весіллі

META

Останнім часом прийнято, щоб наречена кілька разів змінювала свій образ, проте Вора Квін пішла далі. На весіллі дівчина змінила 7 суконь.

У жовтні відбулася весільна церемонія Вори та Джастіса Квінн. Пара відмовилася від традиційних багатоденних святкувань та влаштувала скромне весілля.

Читайте також: наречена вигадала оригінальний спосіб, як допомогти одиноким гостям на весіллі

Для важливого дня наречена обрала три сукні, які зуміла доповнити різними деталями та аксесуарами. Завдяки цьому Ворі вдалося створити враження, що у неї 7 різних нарядів. Найуніверсальнішою стала перша сукня, в якій дівчина була на церемонії та фотосесії.

Для церемонії Вора доповнила класичну приталену сукню традиційним мереживом. Також вона одягла рукави, розшиті квітами та драпіруванням.

Потім до мінімалістичної сукні вона додала прозорі рукави та фату в горошок. У новому образі дівчина вирішила змінити свою зачіску. Під час святкувань Злодія зістригла своє волосся. Наречена розповіла про те, як відреагував її коханий на її образ:

Він був у шоці. Він навіть не міг казати. Мені сподобалася моя стрижка, але потім, коли побачила його реакцію, я ще більше схвилювалася. Його реакція була, безумовно, кращою, ніж я могла собі уявити.

Для наступного образу Ворі знадобилося набагато більше перлин, які вкрили її плечі. Вона також вирішила прикрасити зачіску фатою її матері. Потім вона одягла на шию чокер і поєднала сукню з контрастною та "грубою" шкіряною курткою червоного кольору.

Для ще одного образу наречена приготувала бабусину шубу та набір аксесуарів із перлинами. Цього разу вона зібрала волосся у хвіст.

Під кінець пара усамітнилася і влаштувала приватну вечерю. Для цього Злодія також підготувала ще одне вбрання. Це була коротка пишна сукня з глибоким декольте. Наречена розповіла:

Я тільки-но підстригла волосся і вперше з дитинства мала короткий хвіст. Коли я одягла цю коротку сукню, то сказала своєму чоловікові, що ніколи в житті ще не відчувала себе такою милою.

Останнє вбрання Злодія приберегла для вечірки з найріднішими в їхньому домі. Для цього дівчина придбала топ із пір'ям та спідницю з блискітками.

Раніше ми повідомляли, що батьки нареченої заборонили їй запрошувати на весілля брата.