Держагентство розвитку туризму України запросило всіх на Маланку-фест

АСС

Державне агентство розвитку туризму в Україні просить усіх туристів їхат до Чернівців на Маланку-фест.
Про це пише Медіа агентство АСС з посиланням на сторінку ДАРТ у Фейсбуці.
«Фестиваль Маланки в Чернівцях порівнюють з карнавалом у Ріо-де-Жанейро. Після дворічної перерви, пов’язаної з пандемією коронавірусу, у Чернівцях цими днями відбувається одне з найяскравіших карнавальних дійств в Україні – святкування Маланки. Тож якщо планів на цей вікенд у вас немає, радимо завітати до «українського Парижу», - йдеться у повідомленні.
Отримуйте новини в Telegram
Там зазначають, що цього року на фестиваль Маланок приїде понад 30 колективів з України та Румунії. На глядачів чекають запальні танці, театралізовані сценки та дивовижні механічні конструкції. З року у рік дійство набуває все більших масштабів. Туристи радіють, що й в Україні є своє «Ріо», що може невдовзі зрівнятись у видовищності зі своїм південноамериканським побратимом.
«Головна подія фестивалю - карнавальна хода учасників центром міста. Глядачі можуть побачити і відчути колоритність, різнобарвність, унікальність колективів, які з’їхалися на фест, а також скуштувати місцевих кулінарних спеціалітетів чи придбати на пам'ять тематичні сувеніри. Для дітей будуть працювати атракціони та проводитися різні майстер-класи», - додають у Держагентстві.

Читайте також: До Чернівців повертається Маланка-фест: програма і схема руху.
А після завершення дійства там радять туристам прогулятися пішохідною вулицею Ольги Кобилянської, яка є візитівкою Чернівців. Саме тут знаходиться безліч ресторанів та кафе, де можна смачно повечеряти та випити келих вина, милуючись старовинною архітектурою.
Завершиться фестиваль цієї неділі показом фільму «Маланка – культура народу».