Не мають їжі й ліків: поранені воїни з "Азовсталі" потребують негайної евакуації – шокуючі фото

5 канал
Боже, бережи українських воїнів!

Захисники Маріуполя й "Азовсталі", які зараз перебувають на території заводу, потребують негайної евакуації – поранені, вони змушені накладати нестерильні пов'язки на відкриті рани, не мають медикаментів і їжі. Із закликом до ООН і Чорвоного Хреста по допомогу звернувся полк "Азов-Маріуполь".

"Увесь цивілізований світ має бачити умови, в яких перебувають поранені, скалічені захисники Маріуполя і діяти! У повній антисанітарії, з відкритими ранами, перев'язаними нестерильними залишками бинтів, без необхідних медикаментів і навіть харчування", – наголосили у полку.

"Ми закликаємо ООН та Червоний Хрест показати свою гуманність та підтвердити основні засади, на яких вас створено, врятувавши поранених людей, що вже не є комбатантами. Ми вимагаємо негайної евакуації поранених військовослужбовців до контрольованих Україною територій, де їм нададуть допомогу та забезпечать належний догляд", – звернулися воїни до світових організацій.

В "Азові" наголосили, що військовослужбовці, зображені на фото, і ще сотні інших на заводі "Азовсталь" – з тяжкими пораненнями ціною власного здоров'я захищали Україну та увесь цивілізований світ.