Символізм: в Одесі російська ракета влучила в "оплот руZZкого міра", - ФОТО, ВІДЕО

048.ua

Росія "денацифікувала" готельно-ресторанний комплекс, який в Одесі називають "оплотом руZZкого міра".
Про це повідомляє кореспондент 048.ua
З боку Чорного моря в напрямку Одеси 8 травня з літаків було випущено кілька ракет, одну з яких вдалось збити, а одна влучила в готельно-ресторанний комплекс "Grande Pettine".
Поки рятувальники гасили пожежу, яка виникла на місці влучання, площею 15 кв. м та розбирали завали на площі 300 кв. м, а слідчо-оперативна група Нацполіції фіксувала факти злочину проти України, Міноборони рф встигло швидко відрапортувати у своємо стилі, заявивши ніби в готелі розміщувалися іноземні найманці. Насправді ж у будівлі нікого не було, як і на іншій території готельно-ресторанного комплексу.
Прокурори Київської окружної прокуратури м. Одеси одразу ж розпочали досудові розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни. Окремо у відомстві зазначили, що будь-які військові об’єкти на даній території відсутні.
Варто також зазначити, що "Grande Pettine" в Одесі називають "оплотом руZZкого міра". А за інформацією "CNN", готельно-ресторанний комплекс приваблював російську еліту.
Воно й не дивно, якщо враховувати, хто був власником цього комплексу. У спецрепортажі "Радіо Свобода" за 2017 рік зазначається, що ним володіла фірма у минулому депутата облради від "Партії регіонів" Сергія Демидова.
Однак у 2010 році комплекс оформила на себе німецька фірма через борги у 7,5 мільйона євро. Її уповноваженою особою, принаймні на той момент, була Людмила Шумахер – у минулому московська вчителька.
Цікаво також, що і після угоди Сергій Демидов називав себе радником гендиректора німецького підприємства.
За інформацією журналіста Дениса Казанського, комплекс і досі належить Демидову. Про це він писав у своєму Telegram-каналі: "Належить цей комплекс колишньому депутату облради від Партії Регіонів Сергію Демидову - бізнес-партнеру одіозного кримінального авторитету Ігоря Маркова на прізвисько Марадона, який зараз перебуває в Росії і підтримує війну проти України".

То ж російська машина пропаганди дала чергову тріщину, а під завали готельно-ресторанного комплексу "Grande Pettine" були поховані не вигадані хворою уявою найманці, а "оплот руZZкого міра" в Одесі. Ця ситуація дуже показова та символічна.
Нагадаємо також, що росія в Одесі "денацифікувала" магазини щонайменше двох мереж, які відмовились виходити з їхнього ринку.
Відео з місця події:

Фото з місця події: