На Запоріжжі окупанти розграбовують виробничі бази дорожніх служб

Информационное сопротивление

На тимчасово окупованих російськими військами територіях Запорізької області призупинили діяльність підприємства, що на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області виконують роботи з ремонту, реконструкції, а також експлуатаційного утримання автодоріг державного значення. Зафіксовано безліч випадків, коли окупанти почуваються безнаказанно, грабують та псують чуже майно, як простих громадян, так і підприємств та організацій. Про це йдеться у повідомленні Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Не виключенням стали асфальтні заводи та виробничі базі підприємств, що працюють в дорожній галузі та за останні роки зробили чимало для розбудови автотранспортної мережі України та Запорізької області зокрема.

Так, російські військові злочинці розграбували та частково зруйнували дорожньо-ремонтні пункти ДП “Запорізький облавтодор” та асфальтобетонні заводи в селищі Кам’янка (колишнє Куйбишево), селі Обільне (що під Мелітополем), розграбували та частково зруйнували ДРП в м. Василівка, м. Токмак, селах Новобогданівка та Кам’янське.

Розграбували загарбники й бази ТОВ “Автомагістраль-Південь” в м. Мелітополь, м. Токмак та в селі Новополтавка. також розграбовано виробничу базу ТОВ “Шляхове будівництво “Альтком”.

На всіх перелічених об’єктах підприємств окупанти викрали топливно-мастильні матеріали, пограбували склади, викравши матеріально-технічне забезпечення, частково викрадено та/або розтрощено техніку. Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше стало відомо, куди рф спрямувала викрадене в Україні зерно.